Libo (a Dubany) fandí Moelleru!!!

19. července 2009 v 23:41 | Káááka |  Our Lifes
Každý, kdo byl někdy v životě na jakýmkoliv táboře, ví, že každý rok má ten určitý tábor, jehož součástí dotyčný 14 dní (slaboušci pouze týden) byl, má nějakou svoji táborovou písničku - a tím nemyslím, že pokud je téma tabora ku příkladu Harry Potter, písní tábora opravdu, ale opravdu není znělka z filmu... To bylo jen tak na úvod...

Obvykle se táborovou písničkou stane nějaký rádoby hit, tipu "Holky z naší školky", případně - pokud je tábor intelektuálně na výši - nějaká s cizojazyčným textem...např. Kanikuly (fanoušci zde uvedeného "hitu" prominou).

Jenže jako na potvoru, se prostě tenhle rok neuskutečnil tábor, na který jsem jezdila už od druhé třídy, a tak jsem v zájmu mého duševního zdraví musela urychleně nalézt náhradu. Moje drahá Kačí se díky přátelské známosti rozhodla - prvně v životě - navštívit tábor bez rodičů, a tak jsem se zase já díky přátelské známosti s nahoře uvedenou Karčenkou rozhodla vydat na neznámý tábor, jak by smet.

Nudné detaily vynechám a začnu zhruba kolem 10.dne našeho pobytu...
Jelikož jsme byly na takzvaně skautském táboře bez elektřiny, (skoro) bez teplé vody a jakýchkoliv jiných výdobytků moderního světa.
Prostě ale jelikož světu neustále vládnou úplatky a korupce jeden nám známí člověk s pravomocemi byl ochoten za menší úplateček (20-30kaček) nabít pro nás rozmazlené dětičky náš denní chleba, nutnost našeho bytí - naše mobilní telefony. A tak jsme si vesele posílali všechno možné, i nemožné - schémata, obrázky a mp3ky.

A jelikož já závislák na pardubickkém hokeji mám mobil takřka zavirován schémátky, obrázky a mp3kami týkajícími se Detroitíků a Moelleráků, bylo předem jasné, že většina tábora bude - dobrovolně, či nedobrovolně - nakažena nám již známými verši:

NAHORU VŠECHNY RUCE HC MOELLER PARDUBICE,
POHÁNÍME DYNAMO!

KLUCI NEJSTE SAMI, TRIBUNY JSOU S VÁMI,
HEY A HEY A DYNAMO!


PŮLKU KONĚ V ERBU MĚSTA MÁME,
HRADBY ČEZ ARENY JEN TAK NEVYDÁME!

VŠICHNI CO TU JSME,
UŽ NÁŠ CÍL ZNÁME!

NIC MÍŇ, NIC VÍC,
TITUL DO PARDUBIC!...

Takže až uvidíte v naší pardubické ČEZ Areně transparent s nápisem Libo(chovice), případně Dubany, fandí pardubickému hokeji nedivte se, neděste se ani si o nich nemyslete, že jsou to naprosté vtěrky, které nejsou schopny fandit vlastnímu týmu (ale jako že oni jsou to naprostí ignoranti, vtěrky atd).

Oni za to nemůžou, oni to prostě rádi pardubické červeno-bílé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KarčenQa KarčenQa | 4. září 2009 v 18:20 | Reagovat

:-D njn...Káka prostě přesvědčí každýho ;-)  8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.