UDĚLEJME Z MOELLERU EATON!!! (Dyť jo!)

4. června 2009 v 16:29 | Káááka |  HC Eaton PARDUBICE

Pardubický hokejový klub změní jméno z HC Moeller na HC Eaton Pardubice

Tisková zpráva, 3.6.2009
PARDUBICE - Společnost Moeller Elektrotechnika, dlouholetý generální partner extraligového týmu HC Moeller Pardubice, zahájila v roce 2008 integraci do struktur svého nového vlastníka, společnosti Eaton Corporation. Nyní, v souladu se začleňováním generálního sponzora pod značku Eaton, změní své jméno i pardubický extraligový klub. Do nové sezony naskočí hráči již pod názvem HC Eaton Pardubice.

Společnost Moeller Elektrotechnika, přední výrobce elektroinstalačních přístrojů pro domovní a průmyslové aplikace, je generálním partnerem východočeského extraligového klubu již od roku 2003. Výsledkem tohoto dlouhodobého a úspěšného partnerství byl mimo jiné i zisk mistrovského titulu ve výjimečné sezoně 2004/2005.
V uvedeném ročníku se kvůli výluce NHL do české extraligy zapojilo také mnoho hráčských hvězd působících v zámoří. Společnost Moeller Elektrotechnika bude v roli generálního partnera pardubického klubu vystupovat na základě platných smluv minimálně další dvě sezony.
"Naše společnost prochází nyní obdobím, kdy - řečeno hokejovou terminologií - oblékáme nový dres," vysvětluje Vladislav Náhlík, jednatel společnosti Moeller Elektrotechnika.
Německý koncern Moeller získal na jaře roku 2008 nového vlastníka, americkou společnost Eaton Corporation, a zahájil integraci do struktur této společnosti. "Naše produktová portfolia se skvěle doplňují," říká Vladislav Náhlík.
"Tímto spojením se společnosti Eaton-Moeller otevírají možnosti oslovení nových zákaznických trhů. Naší snahou je využít synergického efektu a prosazovat celosvětově jednu silnou značku Eaton," vysvětluje změnu názvu Moeller na Eaton Vladislav Náhlík.
"Spolupráce s pardubickým hokejem je jednou z našich klíčových marketingových aktivit, s jejímiž výsledky jsme opravdu spokojeni," doplňuje Michael Reiner, manažer marketingu a P. R. společnosti Moeller.
"Spojení se silným extraligovým klubem je pro nás dlouhodobě klíčovým nástrojem pro budování značky, a neocenitelnou službu nám prokazuje také při komunikaci integrace společností Eaton a Moeller," dodává Reiner.
Generální manažer pardubického hokejového klubu Zbyněk Kusý k přejmenování z HC Moeller na HC Eaton dodává: "Velmi si vážíme tohoto dlouhodobého a trvalého partnerství a jsme rádi, že společnosti Moeller můžeme s komunikací nového názvu takto pomoci. Věřím, že fanoušci i hokejová veřejnost brzy vezmou nový název HC Eaton Pardubice za své."

O společnosti Eaton Corporation

Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídících systémů a záložních zdrojů elektrické energie. Pod obchodními značkami jako Cutler-Hammer®, MGE Office Protection Systems™, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak a Moeller poskytuje zákaznicky přizpůsobená řešení PowerChain Management®, která pokrývají potřebu elektrických systémů v rozmanitých sférách a oborech po celém světě.
Obrat celé společnosti Eaton Corporation dosáhl v roce 2007 částky 13 miliard amerických dolarů. Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má 82 000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích.

O společnosti Moeller Elektrotechnika

Společnost Moeller Elektrotechnika s. r. o. je dceřinou společností koncernu Moeller patřící do skupiny Eaton od dubna roku 2008. Firma vstoupila na český trh v roce 1993, jako součást koncernu Felten & Guilleaume, který se později sloučil s koncernem Moeller.
Významnou součástí společnosti Moeller je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými 1000 pracovníky se firma řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.
Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum Moeller v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.
Moeller Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého SSSR a bývalé Jugoslávie. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004, Lotyšsko 2008), obchodních zastoupení (Kazachstán 2008) nebo prostřednictvím partnerských firem.

(převzato z www.hcpce.cz dne 4.6.2009)EXTERNÍ NÁZOR FANOUŠKA MOELLERU, chci říct Eatonu:

Ne že by jméno Eaton nebylo hezké, ale jak sakra zní: NAHORU VŠECHNY RUCE HC EATON PARDUBICE?!!
Potěš!
Chci vidět ty dresy!
Co třeba ještě změnit barvy z červeno-bílý na bílo-modrou?! - To se rovnou můžeeme jmenovat Kachličky Řasov!(Nic proti Plzni a Lasselsbergeru...Začínám uvažovat, že se stanu plzeňským fanouškem...co třeba: Denik-plzenskeho-fanouska.blog.cz?!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.